Про нас

Працівники підприємства маючи великий досвід роботи в державних силових структурах створили конкурентоспроможну охоронну компанію, що зайняла своє місце на ринку охоронних послуг.
Наша приватна охоронна компанія пропонує скористатись охоронними послугами, які допоможуть захистити, зміцнити та спокійно розвивати Ваш бізнес. Ми прагнемо встановлювати реальні ціни на охоронні послуги вартість яких розраховується за нормативами, що прийняті всередині компанії і які є нижчими від цін державної охорони та конкурентів на ринку охоронних послуг.
Основним своїм завданням вважаємо недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення будівель та на територію підприємств, що охороняються нашим персоналом, а також обмеження доступу до матеріальних цінностей , які знаходяться у її межах.
Також одним з основних пріоритетів для нас є якість наданих охоронних послуг.

Наш колектив

Приватне підприємство «Експрес-Охорона» має підготовлений штат співробітників, переважну частину яких складають офіцери запасу ЗС, МВС та внутрішніх військ України, ветерани АТО. Кадровий апарат нашого підприємства складається з досвідчених охоронників, які пройшли попередній відбір на професійну придатність, професійну підготовку та мають необхідний досвід, постійно проходять спеціальні тренінги та інструктажі. Все це є запорукою того, що підприємство надає послуги на високому професійному рівні і в суворій відповідності з умовами договору. Якість виконання посадових обов’язків охоронниками на постах контролюється старшими зміни та начальниками охорони, що є закріплені за “Об`єктами”. Налагоджена система доповідей старших зміни з об’єктів дозволяє контролювати оперативну обстановку і своєчасно реагувати на її зміну. Спорядження охоронника обумовлюється при складанні договору (спецформа, засоби зв’язку, травматична зброя, спеціальні засоби оборони (ПР-73, ТЕРЕН-4, кайданки).