Наші клієнти

Ми маємо великий досвід по наданню охоронних послуг підприємствам та установам різноманітної направленості та форм власності: промислові та виробничі підприємства, будівельні фірми, сільськогосподарські виробники, торгівельні центри, офіси, навчальні заклади, супровід вантажу та інших матеріальних цінностей, охорона юридичних та фізичних осіб та повний юридичний супровід підприємницької діяльності.
На початковому етапі переговорів з власником об'єкта вивчаємо розташування, вразливі місця, стан технічної укріпленості, завдання охорони, наявність необхідних умов для несення служби про що складаємо відповідний акт обстеження.
Також проводиться ретельний аналіз завдання, вивчення оперативної обстановки в оточенні “Об`єкта”, моніторинг ситуації, що склалась в цілому, для виявлення слабких місць, внутрішніх та зовнішніх загроз безпеки. Після проведення аналізу отриманих даних, клієнту пропонується найбільш вигідний варіант організації фізичної охорони “Об`єкта”.
Обов’язковою умовою на час укладення та здійснення договору є наявність у клієнта повноважень на його володіння (користування) “Об`єктом”, відомості про що надаються “Охороні” в завіреній “Замовником” письмовій формі.
За бажанням клієнта ми активно використовуємо вахтовий метод, що знижує витрати на охоронні послуги та повністю виключаємо приймання на роботу місцеве населення, що забезпечує неможливість змови щодо крадіжок охоронників з жителями даного населеного пункту.